O FIRMIE

O FIRMIE

Witamy serdecznie na portalu internetowym firmy TRANS-KOP s.c. 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat charakteru naszej działalności – profilu usług, inwestycjach w trakcie realizacji lub zrealizowanych. Proponujemy sprawdzenie opinii naszych klientów na temat wykonywania przez TRANS-KOP prac – referencje. 
Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tutaj wszystkie interesujące Was informacje, a w przypadku pytań pion techniczny jest do Waszej dyspozycji. 

Charakter działalności. 

TRANS-KOP powstał w 1994 roku. Lokalizacja firmy Płock – Nowa Biała województwo mazowieckie. 

Zajmujemy się wykonawstwem prac na potrzeby robót inwestycyjnych i remontowych. Specjalizujemy się w robotach ogólnobudowlanych – wyburzeniowych, ziemnych, drogowych oraz transportowych. Wykonujemy usługi dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Posiadamy kopalnie kruszyw naturalnych. 
Trans-Kop Płock jest gwarantem wysokiej jakości usług wykonywanych specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem, który jest systematycznie wymieniany, aby spełniał najnowsze standardy, dzięki czemu możemy pracować w każdych warunkach. 

Zatrudniamy zespół doświadczonych osób z praktyką i odpowiednimi kwalifikacjami. Najwyższa jakość materiałów i precyzja urządzeń przez nas stosowanych, używanych w połączeniu z fachową wiedzą i doświadczeniem czyni z nas dobrego partnera oraz gwarantuje wykonanie zadania w każdych warunkach. 

Zdobyta wiedza, doświadczenie oraz zaangażowana praca zespołu profesjonalistów sprawiają, że każdy Klient znajdzie u nas zrozumienie, wyczerpujące informacje oraz życzliwe warunki do negocjowania kontraktów. Lata doświadczeń pozwoliły poznać potrzeby naszych Klientów i dostosować nasze usługi do ich potrzeb oraz stawianych przed nami zadań.

Dzięki otwartości na dialog z Klientem, udało nam się osiągnąć najwyższy poziom oferowanych usług oraz nauczyć się w profesjonalny sposób rozwiązywać problemy. 

Gwarantujemy wykonanie usług rzetelnie, szybko, fachowo, po konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że współpraca z nami zapewni sprawną realizację Państwa planów i oczekiwań. 

Zapraszamy ponownie.